facebook
slogan
Üst Bölüm
      GÖRÜŞLER

İletişim Resim 1
 

Yazan: NAZLI ERDEM
hekresin yaşamak istediği en güzel üniversite hayatının kılınç apartta yaşanılacığına inanıyorum..sevgi saygı ve hoşgörünün çivrildeki tek adresi..
Yazan: NİHAN FAKIOĞLU
apartın gerek personeli olsun gerekse yönetimi, emekleri geçen herkese teşekürler, sitemiz harika olmuş.
Yazan: NUR KARAKURT
Apartınız çok temiz ve güzel. Güleryüzlü idare ve çalışanlarınıza çok teşekkür ederim.İlgi ve alaka süperdi.Okulum bitinceye kadar apartınızdayım.
Yazan: DAMLA AKYOL
rahatlık ve konforluk açısından çivrilde gerçekten 1 numara..kılınç apart..
Yazan: YEŞİM KARAGÖZ
Bu yurt bana sabırlı ve anlayışlı olmayı, toplum içinde yaşamayı, kendi ayaklarım üzerinde durmayı öğretti. Bu yurt sayesinde 2 yıl boyunca odamı ve güzel üniversite yıllarımı paylaştığım dostluklarım oldu kendimi tanımamı sağlayan güzel hatıralar sağlayan Kılınç Kız Öğrenci Yurdu hep içimde yaşayacak. Sevgilerimle
Yazan: ZEYNEP AÇELYA
Her zaman kendimi güvende hissetmemi sağlayan, sıcak bir yuva veren, paylaşımların en güzelini yaşatan siz yurt yöneticilerine ve yurt sahibimiz Metin amcaya ve Özcan abiye teşekkürlerimi sunarım. Sizleri hiçbir zaman unutmayacağımı bilin. Bu yurdu ve sizleri seviyorum.
Yazan: adnan erkoca
Web sayfanız çok güzel hazırlanmış kızımın orada kalması beni çok mutlu ediyor.Gurbette olması sebebiyle sizin aparttınızda kaldığı için bana pek gurbetteymiş gibi gelmiyor.Bundan soraki çalışmalarınızda da başarılar ve sağlıklı günler dilerim.Kızım Pelin ERKOCA ya selamlar.
Yazan: Çiğdem Mutlu
hayatımın en güzel yılını bu yurtta yaşadm heşeyiyle mükemmel bir yurt ..burada personelin güler yüzü ilgisi herkesi memnun etti..bu yurttan mezun olmak çivrilde gerçekten bir ayrıcalık..kışın soğuğunda o soğukluğu hiç hissetmedik..sıcak su.. günlük temizlik ..servis hizmeti.. güvenlik hizmetinin kusursuz olduğunu bu yurtta gördm..HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER KILINÇ APART..
<<  <    1 2   
 
Alt Bölüm
> Sizi Arayalım
> Okulumuz
> Haberler
> Kampanyalar
> Suit Daireler
> Etkinlikler
> 2. Ek Binamız
> Facebook
SÜİT DAİRELER
Bayan kamu görevlileri ve memurlara ait özel suit daireler.
2.EK BİNAMIZ
2. Ek binamız hizmetinize gimiştir.
BİZDEN HABERLER
Duyurularımızı ve basında çıkan habeleri buradan takip edebilirsiniz.
KAMPANYALAR
Apartımızdaki kampanyaları buradan takip edebilisiniz.
Ana Sayfa > Kayıt > Hakkımızda > Görüşler > Albüm > Neden Biz > İletişim
Tüm Hakları Saklıdır. Çivril Kılınç Apart 2009